PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34199}

Marzyciele

The Dreamers
7,2 65 252
oceny
7,2 10 1 65252
6,5 16
ocen krytyków
Marzyciele
powrót do forum filmu Marzyciele

Dobry film

ocenił(a) film na 8

W końcu faceci pokazują penisy a nie tylko kobiety cycki

użytkownik usunięty
Periphery

Obawiałam się, że film mnie zażenuje, że BB się potknie na czymś, ale wyszło wspaniale.

użytkownik usunięty
Periphery

Spoko porównanie. Skąd teraz w kulturze taka forma równouprawnienia? Baba pokaże cycki to facet musi całkowicie goły latać? Śmieszne to :D Zapomina się o tym, że jednak w filmach więcej się widzi nagich facetów do pasa niż kobiet. Cycki to nie krocze i nie wiem dlaczego jest taka dyskryminacja. Wśród widzów nie ma tylko kobiet i gejów, my faceci hetero też chcemy popatrzeć na całkowicie nagie aktorki, ale niestety kobiety się cenzuruje. Faceta można gołego pokazać, ale kobietę? No co wy jak tak można, to seksizm! :D A niby to płeć żeńska jest wiecznie pokrzywdzona?

ocenił(a) film na 8

Odchodząc od tematu cycków i tak jest dużo więcej w 'kulturze' pokazywania damskiego niż męskiego krocza, a to że cycki damskie się powszechnie cenzuruje i zakazanym jest prawnie paradowanie bez bluzki to raczej seksizm w stosunku kobiet.

użytkownik usunięty
Periphery

No i to jest właśnie mylne stwierdzenie, które zostało "rozniesione" przez feministki i wsiąkło w środowisko. Oglądałem już wiele filmów w swoim życiu i co zauważyłem? Praktycznie całe europejskie kino = facet bez cenzury, kobieta z cenzurą, jedynie kino USA jest mocno ocenzurowane. Oczywiście są wyjątki tak jak Ty mówisz, ale nie zmienia to faktu, że sprawa "nagości" kobiet ukazanej w sztuce jest mocno przesadzona, wręcz nosi znamiona hipokryzji.

ocenił(a) film na 8

Co to mogły być za filmy w takim razie? Bo mój pierwszy komentarz na temat niecodziennosci widoku penisow w filmach nie wziął się z niczego :)

użytkownik usunięty
Periphery

Po prostu zacznij oglądać kino europejskie ;)

ocenił(a) film na 7
Periphery

Bo powinno się pokazywać tylko ładne rzeczy ;)

ocenił(a) film na 8
Periphery

Polecam
"DINER" z Mickey Rourkiem, Kevinem Baconem, Ellen Barkin, Stevem Gutenbergiem, Danielem Sternem ,
"RYZYKOWNY INTERES" z Tomem Cruisem i Rebeką DeMornay,
"TA JEDYNA" Edwarda Burnsa z Maxine Bahns, Jennifer Aniston, Cameron Diaz, Amandą Peet ,
"ZAPISKI KOSZYKARZA" z Leonardo DiCaprio ,
"DZIECIAKI" Larry Clarka ,
"Slumsy Beverly Hills" Tamary Jenkins ,
"Happiness" Todda Solondza ,
"Wybory" z Reese Whiterspoon i Matthew Broderickiem ,
"ABBOTTOWIE PRAWDZIWI" z Liv Tyler i Joaquinem Phoenixem,
"WSZĘDZIE BYLE NIE TU" z Natalie Portman ,
"WSZYSCY TWOI ŚWIĘCI" z Szają Labefem, Czajnikiem Tatumem, Melonie Diaz, Rosario Dawson, Robertem Downeyem Jr. Erikiem Robertsem ,
"DOPE" Ricka Famuyiwy ,
"BRICK" Riana Johnsona z Josephem Gordonem-Levittem...

ocenił(a) film na 8
AutorAutor

A co? tam tez zobaczymy penisy?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones