PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34199}

Marzyciele

The Dreamers
7,2 65 322
oceny
7,2 10 1 65322
6,5 16
ocen krytyków
Marzyciele
powrót do forum filmu Marzyciele

Film o rozpieszczonych bachorach. Nic nowego. Reżyser już próbował szokować "Ostatnim tangiem...", co mu nie wyszło. Film jest nużący i niesmaczny (po jaką cholerę pokazywali penisa?). 2/10

ocenił(a) film na 5
Lady_Kumiko

A po jaka cholere pokazuja w filmach nagie piersi? ;)i po jaka cholere ten sam rezyser w tym samym filmie pokazal Eve Green bez majtek?W ogole po jaka cholere ten film powstal??:)

ocenił(a) film na 9
rzeka_2

"(po jaką cholerę pokazywali penisa?" zomg pwned!! :D

ocenił(a) film na 10
Lady_Kumiko

no wiesz, 'Moda na sukces' tez opowiada o rozpieszczonych bachorach, a jednak masz to w ulubionych :P

masz prawo oceniac ten film na 2/10 (pewnie z czystej przekory), ale lepiej sie tym nie chwal, bo mozesz zmylic przez to tych, ktorzy jeszcze nie widzieli filmu.

horovitz

Eh, i mnie nie poruszył ten film, że jest dużo slabszy od "Ostatniego tanga w Paryzu" nie napisze, bo od niego wszystko jest slabsze ;)

ocenił(a) film na 8
Lady_Kumiko

A mnie tam film się podobał :) W sam raz dla młodych ludzi :P uhm..odwazne sceny :))

ocenił(a) film na 5
Dark_Lady_2

"po jaką cholerę pokazywali penisa?"- no rozwalilas mnie tym tekstem, wedlug mnie stanie sie niedlugo kultowy :) wspominam go za kazdym razem kiedy widze penisa (mojego albo na ekranie).

ocenił(a) film na 9
Dr_Grape

buehehe dobre :D:D:D:D masz u mnie + :)

Lady_Kumiko

Ekhm... "Katujesz" Modę na Sukces - to wszystko wyjaśnia, bez komentarza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones