PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=869475}

Trzej Muszkieterowie: D’Artagnan

Les Trois Mousquetaires: D'Artagnan
6,4 5 568
ocen
6,4 10 1 5568
5,9 11
ocen krytyków
Trzej Muszkieterowie: D’Artagnan
powrót do forum filmu Trzej Muszkieterowie: D’Artagnan

Ten film nie ma nic wspólnego z powieścią i historią. Żaden z muszkieterów nie jest murzynem a jak wiadomo polowa muszkieterów, Ludwik XIII oraz kardynał Richelieuto byli czarni.

ocenił(a) film na 5
gnat65

Proszę nie przekręcać historii. Richelieu był żółty.

kaymann

Sorry. jeszcze nie widziałem filmu z żółtym kardynałem. Stąd mój błąd.

ocenił(a) film na 8
gnat65

Nie ma to jak dobry rasizm. Co?

kummer

Teraz to się nazywa "mowa nienawiści". Pozwól mi się jeszcze cieszyć wolnością wypowiedzi bo bo wkrótce tacy jak ty będziecie za wyrażanie poglądów wsadzać do więzienia. Już przebierańców nóżkami. Na razie tylko wypada klękać przed murzynami.

ocenił(a) film na 8
gnat65

Rasizm to nie jest wyrażanie poglądów tylko ohydny brak przyzwoitości.

kummer

Nie ma to jak ból dupy co?

kummer

Ty tak serio? I na trzeźwo??

kummer

A jak z historycznych białych postaci robi się murzynów, to jak to k...a nazwiesz?? Wysublimowaną wizją artystyczną, czy rasistowskim zawłaszczeniem białego dziedzictwa?

ocenił(a) film na 8
Sanderus

Białe dziedzictwo to jest właśnie rasizm

kummer

Człowieku. Jeżeli piszesz na serio, to jest ci potrzebny psychiatra i to w trybie pilnym.

kummer

Ok- to idz na operacje zmiany pigmentu skory skoro masz takie wyrzuty sumienia a jesli nie to radze pouczyc sie historii - zwłaszcza o obecnej cywilizacji jej osiagnieciach i pochodzeniu

ocenił(a) film na 8
Mslaw_Mslaw

Podział ludzi ze względu na kolor skóry nie jest żadną cywilizacją, jest zwykłym rasizmem

kummer

Rozumiem ze to odpowiedz bota z kiepskim algorytmem (tanim) FW poskapił kasy na lepszy program?

ocenił(a) film na 8
Mslaw_Mslaw

Nie mam nic przeciwko antyrasistowskim botom

kummer

Ty najpierw zrozum co to jest rasizm a nie walisz stereotypami , jak mowiłem poczytaj historie a jak Ci sie nie chce to wlacz na YT jakis film o rozwoju cywilizacji . Rasizm , nacjonalizm patriotyzm to w zasadzie jedno i to samo , co najwyzej roznia sie szczególami , bez nich zadne panstwo by nie powstało i nie moglo sie rozwijac - szybko by bylo zdominowane przez inne . Ciekawe co zrobili by Murzyni , Indianie gdyby to oni byli na wyzszym stopniu rozwoju niz biali ktorzy ich podbili - to biali by im sluzyli i byli trzymani w ciemnocie. U nich nie bylo niewolnictwa ? podbitych narodów badz plemion ? Czarni czerwoni , zólci nie roznia sie od nas ?
Na pewno ? to chyba masz problemy ze wzrokiem , wechem i postrzeganiem rzeczywistosci
Czy jako ludzie sa gorsi od bialych - nie wiem ale na pewno sie róznią i dostrzeganie tych roznic nie jest niczym zlym

ocenił(a) film na 8
Mslaw_Mslaw

Cała ta wypowiedź jest mocno rasistowska.

kummer

Czyli nie myliłem sie Bot

ocenił(a) film na 8
Mslaw_Mslaw

Tak bot antyrasistowski. A najlepsze jest to że dyskusja dotyczy filmu opartego o całkowicie fikcyjną historię

kummer

Stary, ty rzucasz częściej tym wyimaginowanym "rasizmem", niż Kowalski "Tuskiem". Masz jakąś manię prześladowczą? I też jesteś jednym z tych "mądrych", którzy twierdzą, że rasizm wobec białych nie istnieje? Jeżeli tak to ja dziękuję, postoję i oby jak najmniej takich opętanych fanatyków jak ty. Nie różnisz się niczym od tych imbecyli, którzy przyklejają się do ulicy i zatruwają życie normalnym ludziom.

ocenił(a) film na 8
Sanderus

Jeżeli komuś przeszkadza kolor skóry aktorów w fikcyjnej filmowej historii to jest prawdziwy rasizm , nie wyimaginowany.

kummer

No niestety. Tu już lekarze nie pomogą. Nasmaruj się pastą do butów i poczuj się spełniony. Tak na marginesie, Charles de Batz-Castelmore d’Artagnan to postac historyczna. Biała. Dziękuję, do widzenia.

ocenił(a) film na 8
Sanderus

Biała to jest mąka pszenna

kummer

Daruj se chłopie. I tak czytając twoje elaboraty, to raczej na ciebie ludzie patrzą jak na jakiś dziwny okaz. A teraz dalej prowadź swoją krucjatę. A nie... Chwila... Przecież ty cały czas robisz sobie jaja i nie piszesz tego na serio. Dobry jesteś. Przekonująco wkręciłeś wszystkich.

ocenił(a) film na 8
Sanderus

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Rasizm

kummer

Dobra, dobra prowokatorze. Ty mi tu nie mydl oczu regułkami.

Sanderus

Brawo

ocenił(a) film na 5
gnat65

A druga połowa to byli geje.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Remigiusz189

No ja byłem w szoku. Obejrzałem w końcu od jakiegoś długiego czasu normalny film!

gnat65

Twórcy filmu chyba czytali twój komentarz i w kontynuacji częściowo to naprawili.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones